Kausi 2019

Miehet

Vaahteraliigan ottelu la 25.5.2019 klo 14:00 Keskuskenttä, Seinäjoki
Vaahteraliigan ottelu pe 31.5.2019 klo 18:30 Brahen kenttä, Helsinki
Vaahteraliigan ottelu la 8.6.2019 klo 16:30 Keskuskenttä, Porvoo
Vaahteraliigan ottelu pe 14.6.2019 klo 18:30 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
Vaahteraliigan ottelu pe 5.7.2019 klo 18:30 Kaarlen kenttä, Vaasa
Vaahteraliigan ottelu pe 19.7.2019 klo 18:30 Keskuskenttä, Seinäjoki
Vaahteraliigan ottelu pe 26.7.2019 klo 18:30 Velodromi, Helsinki
Vaahteraliigan ottelu to 1.8.2019 klo 18:30 Väinölänniemi, Kuopio
Vaahteraliigan ottelu to 8.8.2019 klo 18:30 Keskuskenttä, Seinäjoki
Vaahteraliigan ottelu la 17.8.2019 klo 16:30 Keskuskenttä, Seinäjoki
Vaahteraliigan ottelu la 24.8.2019 klo 16:30 Keskuskenttä, Seinäjoki
Vaahteraliigan ottelu la 31.8.2019 klo 16:30 Pyynikki, Tampere
Vaahteraliigan välierä la 7.9.2019 klo 16.30 Velodromi, Helsinki

Gators

3. Divisioonan turnaus 6.7.2019 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki

Naiset

Naisten 1-Divisioonan ottelu la 11.5.2019 klo 14:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
Naisten 1-Divisioonan ottelu su 19.5.2019 klo 16:00 Viitaniemen liikuntapuisto, Jyväskylä
Naisten 1-Divisioonan ottelu la 1.6.2019 klo 13:00 Castrenin kenttä, Oulu
Naisten 1-Divisioonan ottelu 15.6.2019
Naisten 1-Divisioonan ottelu la 29.6.2019 klo 14:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
Naisten 1-Divisioonan ottelu la 13.7.2019 klo 14:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki

Juniorit

U9/U11

Ottelut päivitetään myöhemmin

U13

U13 SM-sarjan ottelu su 5.5.2019 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U13 SM-sarjan ottelu la 18.5.2019 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U13 SM-sarjan ottelu su 9.6.2019 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U13 SM-sarjan ottelu su 16.6.2019 klo 15:00 Espoon urheilukenttä nro 2, Espoo
U13 SM-sarjan ottelu su 28.7.2019 klo 14:00 Pyynikin kenttä, Tampere
U13 SM-sarjan ottelu la 17.8.2019 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U13 SM-sarjan ottelu la 31.8.2019 klo 13:00 Ulkovelodromi, Helsinki
U13 SM-sarjan ottelu la 7.9.2019 klo 12:00 Pallokentän tekonurmi, Porvoo
U13 SM-sarjan välieräottelu la 21.9.2019 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U13 SM-sarjan finaali la 28.9.2019 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki

U15

U15 SM-sarjan ottelu la 11.5.2019 klo 17:00 Espoon Urheilukenttä no. 2, Espoo
U15 SM-sarjan ottelu su 26.5.2019 klo 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U15 SM-sarjan ottelu la 15.6.2019 klo 18:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U15 SM-sarjan ottelu la 27.7.2019 klo 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U15 SM-sarjan ottelu su 11.8.2019 klo 12:00 Myllypuron urheilupuisto, Helsinki
U15 SM-sarjan ottelu la 24.8.2019 klo 13:00 Palokan tekonurmi, Jyväskylä
U15 SM-sarjan finaali su 8.9.2019 klo 15:00 Keski-Espoon Urheilupuisto Kenttä 2, Espoo

U20

U20 SM-sarjan ottelu la 11.5.2019 klo 17:00 Velodromi, Helsinki
U20 SM-sarjan ottelu su 26.5.2019 klo 18:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
U20 SM-sarjan ottelu su 9.6.2019 klo 15:30 Brahenkenttä, Helsinki
U20 SM-sarjan ottelu su 16.6.2019 klo 15:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki

© Crocodiles 2019

Powered by Capnova -- Design by Mainostoimisto Oddmob